Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowe oblicze "Projekty Użytkowników forum"


knopers666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuję stworzyenie "system" katalogownia projektów użytkowników forum. 

Główne założenia:

- możliwość oceniaina projektów (np. za pomocą gwiazdek jak w profilu)

- odzielenie opinii z raportami o błedach (ulatwienie dla autora projektu)

- możliwość sortownia prac np. po ocenach lub liczbe wyświetleń

- stworzenie kategorii dla poszczególnych typów prac np. strony/gierki/hacki/apliakcje mobilne itp. (a nie jak wcześniej, że tylko strony były osobno)

- specjalne miejsce na chanlog

- możliwość dodania osób do swojego projektu (żeby mogły edytować np. opis, chanlog itp.)

- wyróżnienie najlepszy prac i danie jakieś nagrody (w postaci rangi)

- nie dopuszcznie gówna typu "MOJA PIRWSZA STRONA W HTML OCEN!!!11 PLEASE"

- specjalne miejsce ze skanem/linkiem do pobrania/githuba itp.

 

Uważam, że to by pozwoliło sprawować większą kontrolę nad projektę oraz ułatwiło przeglądanie oraz ocenianie.

Jeżeli zajdzie potrzeba to mogę pomóc w realizacji.

Opublikowano

Jest to ciekawy i innowacyjny pomysł.

Przekazałem wyżej, ale póki co sugestia nie jest rozstrzygnięta.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Dobry pomysł, jeżeli jest to wykonalne to jestem jak najbardziej na tak.

Czemu miałoby nie być? API IPB bez problemu na to pozwala.

Opublikowano

Te lepsze eksportować do systemu. Dla małego zespołu to niezbyt długi czas pracy, można też powiadomić ludzi na pw, żeby sami to zrobili.

Edit: Od razu wyczyściłoby to z prac typu: kalkulator w c++ z poradniki, dll injector (jest ich over9000), spamboty itp. (Czyli wszystkie gówna z poradników na yt, które wymagają 5 minut) 

Opublikowano

Nie, co tam niby jest takiego wyjątkowego? W projektach leży praktycznie sam syf, który nic nie jest warty.

Opublikowano

Jak najbardziej jestem za. ;-)­

 

 

//

Proponowałem już jakiś rok temu, stworzenie systemu oceniania projektów. I co? Do dziś nic nie zostało zrobione. :/

Wiele zmian chciałbym wprowadzić tam, tylko niestety na tym forum nie ma nikogo, kto by to zrobił.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...